.

.

.

.

Nasi LIDERZY

  Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

  Nasza OFERTA

  POWRÓT

  ZAMAWIAM

  KUPUJĘ

  19 listopada 2020

  Fizzy Easy Energy Complex

  DuoLife Boost Formula FIZZY EASY Energy COMPLEX jest suplementem diety w formie tabletek musujących, opartym na związkach aktywnych wspomagających energię, koncentrację i witalność. Preparat jest skomponowany z kompleksu aż 14 najwyższej jakości składników o działaniu synergistycznym.

  Zawiera zestaw witamin i naturalnych ekstraktów roślinnych wspomagających kondycję psychiczną i fizyczną organizmu.

  Receptura produktu została dodatkowo wzbogacona w BioPerine®* - zastrzeżoną, opatentowaną formułę pochodzenia naturalnego o udowodnionym badaniami działaniu sprzyjającym poprawie przyswajania składników odżywczych zawartych w suplemencie diety.

  Smak: marakujowo-pomarańczowy.

   

   

   


  Osoby aktywne zawodowo, uczące się i aktywnie uprawiające sporty bardzo często odczuwają spadek energii i witalności, problemy z pamięcią i koncentracją oraz wydajnością umysłową. Idealnym wsparciem w takich przypadkach jest suplement diety DuoLife Boost Formula FIZZY EASY Energy COMPLEX, zawierający aż 14 synergistycznie działających składników najwyższej jakości, który wspomaga ogólną kondycję psychiczną i fizyczną organizmu. Za sprawą unikalnego składu, złożonego z kompleksu witamin, naturalnych ekstraktów roślinnych i kofeiny, produkt sprzyja także utrzymaniu energii, koncentracji i witalności na optymalnym poziomie. Dodatkowo preparat posiada w składzie zastrzeżoną, opatentowaną formułę pochodzenia naturalnego – BioPerine®, o udowodnionym naukowo działaniu sprzyjającym poprawie przyswajania składników odżywczych zawartych w suplemencie diety.

   

   


  • osób odczuwających spadek energii i witalności;

  • osób z problemami z koncentracją i pamięcią;

  • osób odczuwających znużenie, zmęczenie;

  • osób aktywnych zawodowo;

  • osób pracujących umysłowo, w tym osób uczących się;

  • osób aktywnych fizycznie i uprawiających sport;

  • osób dbających o dobrą kondycję układu nerwowego.

   

   


   

  Formuła BioPerine® - „booster” przyswajania, który sprzyja poprawie przyswajania składników odżywczych zawartych w suplemencie diety

  BioPerine® jest zastrzeżoną formułą pochodzenia roślinnego, opartą na ekstrakcie z czarnego pieprzu, o bardzo wysokiej, 95% zawartości związku aktywnego - piperyny.

   

  BioPerine® ma udowodnione badaniami i udokumentowane doniesieniami naukowymi działanie sprzyjające zwiększonej biodostępności składników odżywczych z pożywienia i z suplementów diety. Dzięki temu, spożyte porcje witamin, składników mineralnych i wielu innych związków aktywnych są przyswajane efektywniej, dając pełne wsparcie płynące z ich suplementacji.

   

  Mechanizm działania formuły BioPerine® jest oparty na wsparciu procesu termogenezy ustrojowej (wzrost aktywności metabolicznej i wydzielania ciepła), co skutkuje zwiększonym zapotrzebowaniem na składniki odżywcze i zwiększoną ich przyswajalnością. Zawarta w formule piperyna sprzyja poprawie mikrokrążenia w kosmkach jelitowych i lepszemu przenikaniu składników odżywczych przez ścianę jelita.

  Dodatkowo piperyna wykazuje działanie ochronne dla komórek (antyoksydacyjne) oraz sprzyjające minimalizacji stresu oksydacyjnego i procesów zapalnych.
   

  Mechanizm działania piperyny 

   

  Wygodna forma stosowania

  Linia DuoLife Boost Formula FIZZY EASY to suplementy diety w formie tabletek musujących, które w celu spożycia wystarczy rozpuścić w szklance chłodnej wody (ok. 200 ml), aby cieszyć się dobroczynnym działaniem składników aktywnych i orzeźwiającym owocowym smakiem.

   

  Wielokierunkowe działanie

  Składniki DuoLife Boost Formula FIZZY EASY Energy COMPLEX wspierają:

  • energię organizmu;

  • witalność i sprawność fizyczną;

  • koncentrację, uwagę i pamięć;

  • prawidłowe funkcje układu nerwowego;

  • prawidłowe funkcje mięśni;

  • prawidłowe procesy metaboliczne;

  • procesy antyoksydacyjne;

  • przyswajanie składników odżywczych, w tym witamin i minerałów.

   

  Synergizm działania

  DuoLife Boost Formula FIZZY EASY Energy COMPLEX zawiera w swoim składzie bogaty w kofeinę ekstrakt z owoców guarany (Paullinia cupana), ekstrakt z korzenia żeń-szenia właściwego (Panax ginseng C.A. Meyer), L-karnitynę oraz witaminę C, biotynę (witamina B7; witamina H) i pozostałe witaminy z grupy B – witaminę B1 (tiamina), B2 (ryboflawina), PP (niacyna), B6 (pirydoksyna), B9 (kwas foliowy), B12 (cyjanokobalamina), B5 (kwas pantotenowy). Odpowiednio dobrana kompozycja składników zawartych w suplemencie diety DuoLife Boost Formula FIZZY EASY Energy COMPLEX wspomaga witalność i sprawność fizyczną, energię, koncentrację i pamięć. Obecność w produkcie zastrzeżonej formuły BioPerine® sprzyja zwiększeniu biodostępności składników odżywczych z suplementu diety.

   

  Kompleksowy skład 

  Kompleksowy skład aż 14 związków aktywnych, w tym składników roślinnych pochodzenia naturalnego oraz witamin wspomagających energię, koncentrację i witalność.

   

  Komplementarne stosowanie

  DuoLife Boost Formula FIZZY EASY Energy COMPLEX korzystnie jest łączyć z:

  • pozostałymi produktami z linii DuoLife Boost Formula FIZZY EASY;

  • SHAPE CODE® Protein Shake;

  • SHAPE CODE® Slim Shake;

  • DuoLife My Mind;

  • DuoLife Chlorofil;

  • DuoLife Dzień;

  • DuoLife My Blood Moja Krew

   

   

   

  Orzeźwiający smak owocowy 

  DuoLife Boost Formula FIZZY EASY Energy COMPLEX to tabletki musujące do przygotowania orzeźwiającego napoju o owocowym smaku (smak marakujowo-pomarańczowy).

   

  100% vegan

  Produkty DuoLife Boost Formula FIZZY EASY są odpowiednie dla wegan i dla wegetarian.

   

  Naturalne barwniki

  Produkty DuoLife Boost Formula FIZZY EASY zawierają w swoim składzie tylko naturalne barwniki.

   

  Bez laktozy

  Produkty DuoLife Boost Formula FIZZY EASY nie zawierają w swoim składzie laktozy.

   

  Bez glutenu

  Produkty DuoLife Boost Formula FIZZY EASY nie zawierają w swoim składzie glutenu.

   


   

  Składniki: regulatory kwasowości: kwas cytrynowy, węglany sodu; substancja wypełniająca: sorbitole; ekstrakt z owoców guarany (Paullinia cupana); aromaty; L-karnityna; kwas: kwas jabłkowy; ekstrakt z korzenia żeń-szenia (Panax ginseng C.A. Meyer); substancja przeciwzbrylająca: poliwinylopirolidon; kwas L-askorbinowy; kofeina; amid kwasu nikotynowego; D-pantotenian wapnia; cyjanokobalamina; chlorowodorek pirydoksyny; kwas pteroilomonoglutaminowy; chlorowodorek tiaminy; ryboflawina; D-biotyna; BioPerine®* - zastrzeżona formuła ekstraktu z owoców czarnego pieprzu (Piper nigrum) standaryzowana na 95% zawartość piperyny; barwnik: karoteny; koncentrat soku buraka czerwonego w proszku; substancje słodzące: sukraloza, glikozydy stewiolowe; sok marakujowy w proszku - 0,1%; sok pomarańczowy w proszku - 0,1%.

   

   

   


   

   

   

   


   

   

   

   

   

  KARTA

  informacyjna  →

  FAQ  →

  <<< POWRÓT

  Przycisk

  Nasi EKSPERCI

  OFERTA

  Informacje

  Kontakt

  Konsultacja

  z ekspertem

  Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

  © 2018