© 2018

Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

Kontakt

Informacje

OFERTA

<< POWRÓT

Zapewne wszystkim jest wiadome, że kompleksowa pielęgnacja skóry to klucz do zdrowego młodego wyglądu oraz podstawa procesu dbania o własne piękno. Właśnie w tym celu powstała linia naturalnych kosmetyków DuoLife Aloes Beauty Care, którą od 16.bm firma DuoLife wzbogaciła o 3 nowe produkty wyróżniające się siłą płynącą z komórek macierzystych z dobroczynnego aloesu. Nowe produkty doskonale uzupełniają się z pozostałymi kosmetykami z tej linii oraz suplementem diety DuoLife Aloes, gwarantując synergię działania, która doskonale wpływa na stan oraz kondycję skóry, a mianowicie:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Synergia ww. produktów z pozostałymi produktami marki DuoLife Beauty Care Aloes opracowanymi i wprowadzonymi na rynek zapewnia kompleksową regenerację komórek oraz łagodnie i skutecznie oczyszczają skórę nadając jej jędrności, świeżości idealnego nawilżenia i młodego wyglądu. Aby  osiągnąć powyższy efekt zaleca się stosować zarówno rano jak i wieczorem poniższych procedur:

 

 

 

Rano po przebudzeniu

 

Oczyszczanie skóry twarzy zacznij z DuoLife Beauty Care Aloes Face Cleansing Gel. Żel do mycia twarzy delikatnie i skutecznie oczyszcza skórę z wszelkiego typu zanieczyszczeń, szczególnie z nadmiaru sebum (Sebum nazywane również łojem skórnym jest substancją – lubrykantem -  wytwarzaną przez gruczoły łojowe. Powstaje na całej powierzchni skóry poza dwoma miejscami: wewnętrzną powierzchnią dłoni oraz stóp. Z kolei najwięcej łoju skórnego jest na twarzy, głowie, plecach i klatce piersiowej) nagromadzonego w ciągu nocy.


Następnie czas na tonizowanie po zabiegach oczyszczania i mycia twarzy z DuoLife Beauty Care Aloes Face Toner. Tonik pielęgnacyjny do twarzy o działaniu łagodzącym i przywracającym skórze naturalne pH. Pozostawia skórę dobrze nawilżoną, gładką i przygotowaną do kolejnych etapów pielęgnacji.


Na koniec porannej toalety zastosuj DuoLife Beauty Care Aloes Day Cream. Krem do twarzy na bazie adaptogenów (Adaptogeny to substancje roślinne, mające wspierać organizm w adaptacji do stresu, pomagać mu w utrzymaniu homeostazy, nie wywołując przy tym skutków ubocznych) i komórek macierzystych z aloesu przeznaczony do codziennej pielęgnacji młodej skóry.

 

Wieczorem po całym dniu


Oczyszczanie skóry twarzy zacznij od demakijażu oczu z DuoLife Beauty Care Aloes Micellar Cleansing Water. Łagodnie działający płyn micelarny typu 3 w 1 jest przeznaczony do oczyszczania twarzy oraz usuwania makijażu i jego pozostałości z okolic twarzy, oczu i ust. 


Następnie zastosuj DuoLife Beauty Care Aloes Face Cleansing Gel. Żel do mycia twarzy delikatnie i skutecznie oczyszcza skórę z wszelkiego typu zanieczyszczeń, resztek makijażu i nadmiaru sebum. Po tym  czas na tonizowanie po zabiegach oczyszczania i mycia twarzy z DuoLife Beauty Care Aloes Face Toner. Tonik pielęgnacyjny do twarzy o działaniu łagodzącym i przywracającym skórze naturalne pH. Pozostawia skórę dobrze nawilżoną, gładką i przygotowaną do kolejnych etapów pielęgnacji.


Na koniec zastosuj DuoLife Beauty Care Aloes Night Cream. Wysoce efektywną pielęgnację nocną należącą do marki parasolowej DuoLife Beauty Care Aloes opartą na wysoko skoncentrowanych, naturalnych składnikach. Tak w praktyce wygląda synergia działania produktów DuoLife Beauty Care Aloes.

 

 

Życzę zadowolenia z używania powyższych kosmetyków.
 

 

 

26 lipca 2021

Komórki macierzyste w kosmetykach do pielęgnacji twarzy

SKLEP

Nasza OFERTA

Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

  1. bg