.

.

.

.

Nasi LIDERZY

  Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

  Nasza OFERTA

  ENERGY SET PLUS

  ZAMAWIAM

  KUPUJĘ

  20 października 2023

  Zestaw DUOLIFE ENERGY SET PLUS to pięć starannie dobranych suplementów diety, które można stosować komplementarnie.

  Zawarte w produktach składniki aktywne wspomagają wydajność mózgu, pomagają w utrzymaniu zdolności fizycznych i umysłowych, przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

  Dzięki schematowi stosowania zapewniona jest wygoda użytkowania – dostosowana m.in. dla osób pracujących poza domem i aktywnych oraz pozwalająca na pełne korzystanie z zestawu każdego dnia.

  Zalecany okres suplementacji wynosi minimum 2 miesiące.

  Zadbaj o siebie kompleksowo – wybierz DUOLIFE ENERGY SET PLUS! 

   

  W komplecie jeszcze taniej! Kupując gotowy zestaw ENERGY SET PLUS, oszczędzasz około 5% w porównaniu do zakupu produktów pojedynczo.

   

   

  DUOLIFE ENERGY SET PLUS zawiera:

   

  • DUOLIFE My Mind;

  • DUOLIFE Moja Krew;

  • DUOLIFE Maca;

  • DUOLIFE Żeń-szeń;

  • DUOLIFE Ashwagandha.

   

   

   

   

  Rekomendowane stosowanie produktów z zestawu DUOLIFE ENERGY SET PLUS:

   

   

   

  • DUOLIFE My Mind – 25 ml podczas posiłku;

  • DUOLIFE Moja Krew – 25 ml w trakcie lub po posiłku;

  • DUOLIFE Maca – 2 kapsułki podczas posiłku.


   

   

  • DUOLIFE Żeń-szeń – 2 kapsułki podczas posiłku (optymalna pora stosowania suplementu diety pomiędzy godziną 12:00 a 14:00).


    

   

  • DUOLIFE Ashwagandha – 2 kapsułki podczas posiłku.


   

   

   

   

   

   


   

  Żeń-szeń koreański (Panax ginseng) – pomaga w utrzymaniu optymalnych funkcji poznawczych i pamięci, przyczynia się do prawidłowego krążenia krwi, dzięki czemu wspomaga wydajność mózgu. Pomaga w utrzymaniu zdolności fizycznych i umysłowych w przypadku osłabienia, wyczerpania, zmęczenia i utraty koncentracji.

   

   

  Maca (Lepidium meyenii) – wspomaga sprawność fizyczną i psychiczną, pomaga w utrzymaniu optymalnej wytrzymałości i witalności.

   

   

  Różeniec górski (Rhodiola rosea) – sprzyja utrzymaniu siły, kondycji i wytrzymałości. Działa adaptogennie, przyczynia się do ochrony komórek podczas stresu spowodowanego wysiłkiem fizycznym.

   

  Ashwagandha (Withania somnifera) – pomaga w optymalnym utrzymaniu poziomu energii, sprzyja budowie masy mięśniowej, utrzymaniu wytrzymałości, witalności, optymalnemu samopoczuciu fizycznemu i psychicznemu oraz odporności organizmu na stres.

   

   

  Bakopa drobnolistna (Bacopa monnieri) – wspomaga pamięć i funkcje poznawcze, koncentrację, wspomaga zdolność uczenia się.

   

   

  Cytryniec chiński (Schisandra chinensis) – ma właściwości adaptogenne/może wspomagać zdolność człowieka do przystosowania się do stresu.

   

   

  Żeń-szeń syberyjski (Eleutherococcus senticosus) – sprzyja prawidłowemu krążeniu krwi, przyczyniając się do optymalnej aktywności umysłowej i poznawczej.

   

   

  Witamina B12, witamina B6, ryboflawina, kwas pantotenowy (witamina B5), niacyna, witamina C oraz żelazo przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

   

   

  Witamina B12, witamina B6, ryboflawina, kwas pantotenowy, niacyna, witamina C oraz żelazo przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

   

   

  Cynk pomaga w prawidłowej syntezie białka.

  ..

   

   

   

   

  1. Przy regularnym stosowaniu jeden zestaw wystarcza na około 1 miesiąc dla jednej osoby dorosłej. Stosowanie suplementów diety może zostać zwiększone do maksymalnych porcji dziennych dla danego produktu. W tym przypadku konieczne będzie dokupienie dodatkowych sztuk produktu poza pakietem.

  2. Rekomendowany czas suplementacji to minimum 2 miesiące. Z reguły jest to optymalny okres, jednak warto dostosować czas suplementacji do indywidualnych potrzeb organizmu. W razie wątpliwości zalecamy konsultację z lekarzem lub dietetykiem.

  3. Praktyczne wskazówki:

   1. Pij dużo wody – prawidłowe nawodnienie to 30 ml wody na kilogram masy ciała.

   2. Zwróć uwagę na dietę – unikaj żywności wysoko przetworzonej. W zamian spożywaj dużo warzyw i owoców.

   3. Spożywaj 4-5 mniejszych posiłków, co 2-3 godziny.

   4. Jeśli palisz papierosy albo pijesz alkohol – zminimalizuj ilość używek, a najlepiej je rzuć! Składniki DUOLIFE Kudzu będą Cię w tym wspierać!

   5. Pamiętaj o aktywności fizycznej – ruch pobudza przemianę materii i zwiększa potliwość, przez co sprzyja usuwaniu toksyn z organizmu.

   6. Jeśli jesteś przewlekle chory lub stosujesz leki, zawsze skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą przed rozpoczęciem suplementacji. 

   

   


   

   

   


  Pamiętaj, że każdy produkt z zestawu możesz kupić osobno. Klikając w wybrane zdjęcie, przejdziesz bezpośrednio do karty produktu w sklepie DUOLIFE. 

  KARTA

  informacyjna  →

  FAQ  →

  <<< POWRÓT

  Przycisk

  Nasi EKSPERCI

  OFERTA

  Informacje

  Kontakt

  Konsultacja

  z ekspertem

  Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

  © 2018