.

.

.

.

Nasi LIDERZY

  Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

  Nasza OFERTA

  POWRÓT

  ProDeacid 60kap.

  ZAMAWIAM

  KUPUJĘ

  12 kwietnia 2019

  ProDeacid® to suplement diety wspomagający gospodarkę metaboliczną i procesy oczyszczania ustroju. Kompozycja naturalnych składników, w tym zastrzeżonej formuły antyoksydantów, pozyskanych z mieszanki ekstraktów owocowych i warzywnych, została zamknięta w innowacyjnych kapsułkach o opóźnionym uwalnianiu, które poprawiają przyswajanie związków aktywnych.

  W skład suplementu diety ProDeacid® wchodzą: ekstrakt z czerwonego buraka, ekstrakt z bakłażana, ekstrakt z owoców mango, ekstrakt z owoców kiwi, zastrzeżona formuła ProDeacid® antyoksydantów pozyskanych z mieszanki suchych ekstraktów owoców i warzyw, ekstrakt z grejpfruta, ekstrakt z owoców winogron, ekstrakt z nasion prosa.

  Ekstrakt z nasion winogron wykazuje właściwości antyoksydacyjne. Sprzyja ochronie błon komórkowych przed destrukcyjnym wpływem wolnych rodników.

  Ekstrakt z owoców winogron wspomaga proces odchudzania i redukcję cellulitu. 

  Ekstrakt z nasion winogron wspomaga krążenie żylne.

   


   

   

  Kapsułki z hydroksypropylometylocelulozy (HPMC) pochodzenia naturalnego

   

  Składniki wyłącznie pochodzenia naturalnego

   

  Vegan

   

  Kapsułki zielone za sprawą chlorofiliny

   

  Etykiety wielojęzyczne

   

  Kapsułki o opóźnionym czasie uwalniania

   

  Opakowania z personalizacją linii

   

  Opakowanie podlega recyklingowi (więcej informacji dotyczących recyklingu - w zakładce "Przechowywanie")

   

  Dodatkowa zawartość inuliny

   

   


   

   


   

  Ekstrakt z czerwonego buraka - buraki zawierają m.in.: 

  • witaminę A, C oraz witaminy z grupy B (B1, B2, B3, B6); 

  • minerały takie, jak potas, fosfor, magnez, wapń, kobalt, cynk, mangan oraz błonnik pokarmowy (około 2,8 g na 100 g); 

  • fitosterole; 

  • kwas foliowy i inne kwasy organiczne; 

  • polifenole, wśród nich m.in. flawonoidy; 

  • betalainy, głównie betaninę. 

   

  Ekstrakt z bakłażana - bakłażany są źródłem błonnika, witamin (C, grupy B, A, E, D, K) oraz minerałów (potas, fosfor, wapń, magnez, sód). Stanowią także cenne źródło polifenoli (flawonoidów, antocyjanów) i karotenoidów.

   

  Ekstrakt z owoców mango - owoce mango są źródłem potasu, błonnika i witamin (A, C, E, K, B1, B2, B3, B5, B6, kwasu foliowego), a także licznych polifenoli (mangiferyna, kwas gallusowy, gallotaniny, kwercetyna, izokwercetyna, kwas elagowy).

   

  Ekstrakt z owoców kiwi - owoce kiwi są niezwykle bogate w witaminę C ale także E i K, oraz minerały (zwłaszcza potas i magnez). Ponadto dostarczają organizmowi także karotenoidy i błonnik.

   

  ProDeacid® - to zastrzeżona formuła antyoksydantów pozyskanych z mieszanki suchych ekstraktów owoców i warzyw w zmiennych proporcjach (z owoców ananasa jadalnego, z owoców czereśni ptasiej, z pestek i skórek owoców winogron, z liści herbaty chińskiej, z brokułów).

  Ekstrakt z nasion winogron wykazuje właściwości antyoksydacyjne. Sprzyja ochronie błon komórkowych przed destrukcyjnym wpływem wolnych rodników. 

  Ekstrakt z nasion winogron wspomaga krążenie żylne. 

   

  Ekstrakt z grejpfruta - grejpfrut jest źródłem witamin (zwłaszcza C, E, A i grupy B), minerałów i błonnika. Ze względu na zawartość polifenoli (bioflawonoidy m. in. naryngina, naryngenina, kwercetyna), surowiec odznacza się także dużym potencjałem antyoksydacyjnym.

   

  Ekstrakt z owoców winogron - winogrona zawierają:  

  • witaminy: A, C, B1, B2, B6, PP, E, K oraz kwas foliowy;  

  •  minerały: wapń, żelazo, magnez, fosfor, potas, sód, cynk, mangan, selen, fluor;  

  •  cukry proste: łatwo przyswajalne źródło energii;  

  • polifenole – resweratrol i antocyjany. Resweratrol jest syntetyzowany m.in. w skórkach winogron w odpowiedzi na infekcje grzybicze, stres oksydacyjny oraz promieniowanie UV.  

  Ekstrakt z owoców winogron wspomaga proces odchudzania i redukcję cellulitu. 

   

  Ekstrakt z nasion prosa - nasiona prosa cechują się dużą wartością odżywczą, zawierają wiele cennych minerałów (wapń, żelazo, potas, fosfor, magnez, cynk), błonnika i polifenoli. Ponadto są źródłem lecytyny, witamin (zwłaszcza grupy B) oraz aminokwasów (zwłaszcza metioniny i cysteiny). Nie zawierają natomiast glutenu. 

   

  Skład: ekstrakt z czerwonego buraka (Beta vulgaris) 5:1, ekstrakt z bakłażana (Solanum melongena) 5:1, inulina z korzenia cykorii podróżnik (Cichorium intybus), ekstrakt z owoców mango (Mangifera indica) 5:1, ekstrakt z owoców kiwi (Actinidia chinensis Planch) 5:1, zastrzeżona formuła ProDeacid® antyoksydantów pozyskanych z mieszanki suchych ekstraktów owoców i warzyw w zmiennych proporcjach [z owoców ananasa jadalnego (Ananas comosus), z owoców czereśni ptasiej (Prunus avium), z pestek i skórek owoców winogron (Vitis vinifera), z liści herbaty chińskiej (Camellia sinensis)*, z brokułów (Brassica oleracea var italica)], ekstrakt z grejpfruta (Citrus paradisi) 5:1, ekstrakt z owoców winogron (Vitis vinifera) 5:1, ekstrakt z nasion prosa (Panicum miliaceum) 5:1, substancja przeciwzbrylająca - dwutlenek krzemu (z ryżu). Składniki otoczki kapsułkowej: hydroksymetylopropyloceluloza (HPMC), substancja żelująca - guma gellan, barwnik - kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin.

  * Porcja dzienna produktu zawiera 7,2 mg 3-galusanu (-)-epigallokatechiny pochodzących z ekstraktu z liści zielonej herbaty. 

   

   

   


   

   

   

   

   


   

  Przechowywanie: przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

  Dbaj o środowisko razem z DUOLIFE i segreguj odpady!

  Po zużyciu produktu zadbaj o środowisko. Wrzuć etykietę oraz pojemnik z nakrętką do odpowiednio wyznaczonych do tego pojemników na odpady. Z pomocą przyjdzie Ci poniższa tabela.

  Tabela środowiskowa:

   

   

   

  KARTA

  informacyjna  →

  FAQ  →

  <<< POWRÓT

  Przycisk

  Nasi EKSPERCI

  OFERTA

  Informacje

  Kontakt

  Konsultacja

  z ekspertem

  Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

  © 2018